Moderatorja Blerona Zeqiri, na befasoi me postimin e fundit në rrjetin social Instagram

Ka kohë që moderatorja, Blerona Zeqiri përmes intervistave të ndryshme ka konfirmuar se është në lidhje. Ajo shprehej mjaft e lumtur dhe e përmbushur, shkruan lajmi.net Mirëpo moderatorja befasoi me postimin e fundit në rrjetin social Instagram.

“Të gjitha zonjat beqare”, ishte mbishkrimi i Blerones.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu