Modestia e Taravarit, shëtitet në mes të Shkupit pa truproje

Emri i liderit të Aleancës për Shqiptarët, Arben Taravari ishte kryetemë e disa mediumeve të cilat dezinformuan opionionin gjoja se vetura e tij është parë në parkingun pranë zyrave të VMRO-së, për një takim të Taravarit me Hristijan Mickovskin.

Ky lajm u përgënjeshtrua me automatizëm nëpërmjet reagimeve të ASH-së, por edhe nga vet kreu i kësaj partie Arben Taravari.

Megjithatë, portali 3-shi.net ka siguruar një fotografi eksluzive të Arben Taravarit gjatë ditës së sotme, i cili shihet duke shëtitur nëpër rrugët e qendrës së Shkupit i vetëm dhe pa asnjë truproje./Top24/

FOTO


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu