Momentet më pikante nga takimi i fundit mes Ronaldos dhe Messit (FOTO)

Lionel Messi dhe Cristiano Ronaldo u takuan sërish, këtë herë në një ndeshje miqësore mes PSG-së dhe Riadit. Gjigantët parisien fituan 5-4, Messi shënoi tashmë në minutën e tretë dhe Ronaldo u përgjigj me një dopietë në pjesën e parë.

Me shumë mundësi, ky ishte takimi i fundit i futbollistëve më të mëdhenj të shekullit të 21-të, Cristiano së shpejti do të jetë 38 vjeç, Leo Messi këtë vit 36.

Kështu që vetëm shijoni shtrëngimin e duarve dhe përqafimet e dy legjendave.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu