“Mos e tepro, vulgar me mua mos u bëj”, pas Gentit, Olta kapet keq me Luizin në shtëpinë e “BBVA”

Pas debatit të Gentit me Oltën, banorët kanë marrë disa qëndrime për dyshen. Luizi është një prej banorëve qe sheh Gentin të ketë të drejtë.

Olta i tha Luizit te pishina që të mos tregohet vulgar me të dhe të mos i flasë nëse nuk ka dëshirë.

“Mos e tepro se je duke e tepruar. Vulgar me mua mos u bëj. Nëse s’do të flasësh, mos më fol”.

Olta u afrua më pas te vajzat për t’u propozuar një lojë.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu