Mos i mbathni kurrë fëmijëve këso sandalle, do shokoheni pasi t’i shihni këto foto

Sandalet e kompanisë ‘Next’ do të inspektohen, pasi këmbët e një vajzë 2-vjeçare mbetën të gjakosura kur i mbathi ato.
Esma, vajza dy vjeçare e Lisa Connor i kishte mbathur sandalet vetëm për gjysmë ore teksa po sillej nëpër ambientet e shtëpisë para se të fillonte së qari për shkak të prerjeve që sandalet ia shkaktuan në kyçin e këmbës, shkruan TheMirror, transmeton lajmi.net

Nëna e dy fëmijëve nga Blackpool të Anglisë, shpërndahu fotografi tmerruese në rrjete sociale, të lëndimeve që kishte marr vajza e saj duke paralajmëruar prindërit tjerë që të mos blejnë sandale të tilla dhe kërkuan nga kompania Next që t’i rikthejnë mbrapa produktet.

F1

F2


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu