‘Mos na bëhet xheloz Bardhi’! Përqafime mes Silvit dhe Sarës

Silvi Fort ëshë një ndër tre banorët e rinj që iu bashkuan shtëpisë më të famshme në Shqipëri, mbrëmjen e së shtunës.

Para se të hynte në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, Silvi është shprehur për “Fan Club” se me Sarën njihen nga jashtë dhe do dalin fotot. Deklarata e tij ka hedhur dyshime se ata kanë përjetuar një lidhje dashurie mes tyre më herët, por kjo mbetet për t’u parë në vazhdim.

Ditën e sotme ata kanë zhvilluar një bisedë së bashku në oborr, ku Silvi i thotë se e do patjetër brenda në shtëpi, ndërkohë që Sara e përqafon.

Silvi: Unë ty të dua në shtëpi.

Sara: Përqafime. Faleminderit.

Silvi: Mos na bëhet xheloz Bardhi.

Sara: Jo, jo.

Silvi: Ty të dua në shtëpi edhe pse kam pasur më shumë komunikim me 3 banorë të tjerë.

Sara: Me mua e ke gjithmonë derën të hapur. Unë mund të mos vij e para vetë, por nuk të pres me këmbët e para kur ti vjen.

Silvi: Ngaqë jeni dhe çift…

Sara: Unë dhe Bardhi nuk e kemi farë këtë gjë.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu