Moti sot

Sot gjatë ditës pritet të jetë kohë me diell , ndërsa orëve të mbrëmjes pritet të shfaqen vranësira ,reshje të shiut dhe bubullima , transmeton InfoShqip.com

14 deri më 22 gradë janë temperaturat që do të sillen paradite, ndërsa ato të pasditës prej 33 deri më 39 gradë celsius. /InfoShqip.com


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu