Moti sot do të jetë me diell

Moti sot në Maqedoni do të jetë kryesisht me diell dhe me re të pakta në disa lokacione të saj.

Temperaturat sot do të sillen nga 16 deri në 31 gradë celsius, transmeton InfoShqip.com


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu