Mozzik shkon në Medinë, viziton xhaminë e profetit

Mozzik ka udhëtuar drejt Arabisë Saudite. Reperi ka bërë të ditur se gjendet në Medinë, dhe për këtë arsye ka rruar edhe flokët. Ai ka ndarë me ndjekësit e tij edhe foto të tjera duke treguar se ka vizituar Xhaminë e profetit Muhamed.

Ndryshe, reperi ka pasur koncerte të shumta kohëve të fundit dhe me sa duket vitin 2023 e nisi duke iu përkushtruar fesë.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu