“Ndjenja më e bukur në botë”, Florian Marku shfaqet me të birin e porsalindur në krahë

Disa ditë më parë, boksieri i njohur, Florian Marku, u bë baba për herë të parë. Ai dhe bashkëshortja e tij, Eirini Konomi, u bekuan me një djalë, të cilin e pagëzuan me emrin, Matin.

Ndërkohë, sot ai ka përshkruar ndjesinë e të qenit prind duke thënë se është “ndjenja më e bukur në botë”.

“Ndjenja më e bukur në botë duke mbajtur në krahë djalin tim”, ka shkruar Marku në foton e publikuar në Instagram.

Sa i përket karrierës, boksieri vetëm dy javë më parë fitoi ndaj Jorick Luisetto në kuadër të IBF në kategorinë ‘walterweight’.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu