Ndryshe nga ç’mund të pritej, Beatrix Ramosaj ka një dhuratë për fansat në ditëlindjen e saj

Këngëtarja e njohur, Beatrix Ramosaj do të festojë ditëlindjen e saj të 28-të më 9 qershor. Mirëpo, në këtë ditë ajo ka një dhuratë për të gjithë fansat e saj. Beatrix do të publikojë këngën më të re me titull “Vonë”.

Lajmin e bukur e ka ndarë vetë artistja përmes një postimi në Instagram, ku komentet kanë qenë të pafundme. Ndërkohë, fansat e Trixës mezi po e presin.

Kujtojmë se kënga e fundit e Ramosajt ishte në bashkëpunim me Dj Geek dhe rezultoi një sukses i madh.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by B E A T R I X (@beatrixramosaj)


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu