Në cilin muaj të shtatzënisë je? Einxhel Shkira i jep përgjigjen epike ndjekëses

Moderatorja shumë e dashur nga publiku, Einxhel Shkira është shtatzënë për herë të parë. Ajo pret që të bëhet nënë e një djali dhe gjatë gjithë kësaj kohe ka ndarë momente me ndjekësit në rrjetet sociale.

Së fundmi, përmes një postimi në Twitter, moderatorja i ka replikuar një ndjekëse, e cila e ka pyetur se në çfarë muaji të shtatzënisë është.

Kur vjen puna tek shtatzania, sme pelqen te bej llogari, as plane, as te krijoj pritshmeri sepse nuk eshte ne doren tone…dhe keshtu ka qen gjate gjithe shtatzanise kam jetuar ditë pas dite pa berë llogari. Keshtu do vazhdoje te jetë deri ne fund,kurdo qofte fundi”, ka shkruar Eixhel.

Kujtojmë që ajo dhe Dj Dagz u njohën në reality-show-n, “Big Brother Vip”. Që nga ai moment ata janë të pandarë, madje kanë nisur edhe bashkëjetesën.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu