Në ditët e fundit, dalin fotot e Arbana Osmanit shtatzënë

Arbana Osmani pritet të bëhet nënë për herë të dytë së shpejti dhe trupi i saj ka pësuar ndryshime gjatë shtatzënisë.

Deri tani, moderatorja na ka treguar vetëm dekoltenë, madje duke bërë edhe shaka me faktin që gjoksi i saj është rritur.

Ajo postoi një foto krah mikes së saj, Xhemi Shehut, dhe komenti mbi gjoksin e rritur mori gjithë vëmendjen.

“Kujdes: Objektet mund të duken më të mëdha sesa janë në të vërtetë”, shkroi Arbana Osmani, e cila në foto mban veshur një bluzë me dekolte të hapur.

data-full-width-responsive="true">

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu