Neymar: I thashë Messit se do ta mund në finale

Kupa e Botës po afron, me Neymar në një intervistë që ka dhënë për të zbuluar diskutimet e tij me Lionel Messin. Përveç kësaj, asi brazilian ka kujtuar se ka jetuar Botërorin kur ishte fëmijë dhe përmendi idhujt e tij.

Deklaratat e tij:

“Natyrisht që të gjithë kanë pritshmëri të mëdha për Botërorin dhe janë jo të stresuar, por të emocionuar. Ne nuk flasim shumë për këtë me Messin, por ndonjëherë flasim për mundësinë e takimit me njëri-tjetrin në finale. I them se do ta pushtoj dhe se do ta rrah dhe qeshim shumë”, tha fillimisht ai dhe vazhdoi:

“Të luash me Leon Mbappe është një gëzim i madh. Ata janë dy lojtarë të mëdhenj, me Messin që konsiderohet më i miri në botë për një kohë të gjatë”. -tha ai.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu