Një lojtar i Juventusit mund t’i bashkohet Ronaldos te Al Nassr

E ardhmja e Juan Cuadrado mund të jetë në Arabinë Saudite me Cristiano Ronaldon te Al Nassr. Sipas Marca, Cuadrado është një nga objektivat e merkatos në krye të listës së Al Nassr për të vazhduar fushatën faraonike për të forcuar fuqinë punëtore që filloi me Cristiano Ronaldon dhe një tjetër kolumbian, ish-lojtarin e Napolit, David Ospina.

Pas tetë vitesh fati i Cuadrado mund të jetë larg Torinos.

“Kur të lirohet në qershor, Cuadrado do të jetë i lirë të pranojë ofertën e pasur arabe dhe të ritakohet me CR7”, përfundon Marca.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu