Një natë plot me të papritura, sonte tre hyrje të reja në Big Brother VIP

Një natë plot me të papritura do të jetë mbrëmja e stome në prime-n e Big Brother VIP.Moderatori Ledion Liço njoftoi në nisje të mbrëmjes se do të diskutohen debatet dhe problemet mes banorëve.

Ndër të tjera Egla do të rrëfejë linjën e jetës, ku do të tregojë për vështirësitë që ka kaluar në jetë.

Pritet që banorja të surprizohet, gjë që do të zbulohet gjatë prime-t.

Mbrëmjen e sotme një prej djemve do të lërë shtëpinë, pasi Sara vendosi që pas hapjes së Kutisë së Pandorës të kalojë në nominim djemtë.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu