Një ndër markat më të shtrenjta, Butrint Imeri shpenzon një “mal” me para për makinën luksoze

Butrint Imeri është një ndër këngëtarët më të suksesshëm. Si një ndër këngëtarët më të kërkuar në treg, dhe fitimet janë të mëdha. Së fundmi, ai ka bërë me dije se ka bërë një blerje shumë të shtrenjtë.

Bëhet fjalë për një makinë të markës luksoze Rolls Royce. “Welcome baby”, shkroi ai.

Kujtojmë që kur festoi 25 vjetorin e lindjes, këngëtari u surprizuar më një makinë luksoze. Sa i përket muzikës, ai ka njoftuar se ka gati projektin e ri muzikor që do të titullohet “Lejla”. Ndonëse ishte planifikuar të publikohej më herët, përfundimisht është vendosur të dalë të enjten në orën 23:59.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu