Një zeshkane tejet e bukur, kjo është vajza e madhe e Arjolës

Të gjithë e njohin me rolin e “Xhbanes” nga seriali O sa Mirë. E aktorja, Arjola Demiri, më pas ishte pjesë e shumë projekteve madhore, e filma e shfaqjeve të ndryshme. Por, bujë të madhe ajo bëri me pjesëmarrjen e saj në Big Brother Vip, ku u pëlqye shumë nga publiku.

Arjola në atë shtëpi rrëfeu historinë e dhimbshme të familjes dhe fëmijëve të saj. Ajo madje doli fituese, sepse produksioni ia dhuroi një banesë për tre fëmijët e saj.

E vajza e saj e madhja, Helga ka festuar ditëlindjen e 15-të.Ajo duket se i ka ngjarë nënës, sepse është një bukuroshe e vërtetë.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu