Nuk është më opioniste në ‘Big Brother’, por Balina Bodinaku e tregon se kush e fiton

Ish-opinionistja e Big Brother VIP, Balina Bodinaku nuk ka kaluar pa u përfshirë edhe këtë vit me mendimet e saj për banorët e shtëpisë së famshme. Nëpërmjet një video në Instagramin e saj ajo është shprehur se sheh si fitues Oltën dhe Luizin, por është ndalur te ky i fundit për të analizuar lojën e tij.

“Luizin do ta quaj lotjarin më të fortë që ka hyë ndonjëherë në shtëpinë e BB. Atij loja i vjen shumë natyrshëm, e ka në gj ak.

Është shumë i qetë dhe nuk merr asgjë personale. Asgjë nuk është më e rëndësisme për të se qëllimi për të cilin ka hyrë. Super i fousuar pavarësisht se nuk duket.

Gjithçka e bën me lehtësinë më të madhe, pa hequr asgjë nga ajo që ai është. Nga Luizi që në njohim jashtë. Dhe çfarë është më e rëndësishmja për një lojtar, nuk i blihet mendja”, shprhet Balina.

Kujtojmë se Balina Bodinaku ka qenë opinioniste në BBV1 dhe pritej të ishte dhe sivjet por ngaqë pati probleme shëndetësore në fund u zëvendësua nga Zhaklin Lekatari.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu