Nuk i rezistoi dot, CR7 postoi një foto me Messin: Shumë i lumtur që jam kthyer në fushë dhe shënoj sërish

Mes legjendave ka vetëm respekt. Cristiano Ronaldo ka postuar disa foto në Instagram pas ndeshjes miqësore mes Riadit dhe PSG-së.

Një nga fotot është ku CR7 është duke u përqafuar me Leo Messin para fillimit të ndeshjes.

“Shumë i lumtur që jam kthyer në fushë dhe shënoj sërish. Ishte mirë të takoja miq të vjetër”, shkruan numri 7.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu