Nuk ndalen, Luizi dhe Kiara shijojnë momente intime me njëri-tjetrin

Kiara Tito është në mesin e banorëve të tjerë që janë rikthyer sërish në Big Brother VIP Albania. Ajo duket se këtë kohë po e shijon shumë, në veçanti me partnerin e saj, artistin shkodran, Luiz Ejlli.

Ata vazhdimisht janë parë në krahët e njëri-tjetrit duke shkëmbyer momente romantike.

Gjatë orëve të vona, çifti siç ndodh rëndom, nuk kanë munguar me skena të nxehta.

Të njëjtit janë shtrirë bashkë dhe janë parë duke u argëtuar në masë të madhe e në çaste tejet intime.

Përkundër aludimeve të shumta në rrjet, dyshja kanë biseduar edhe për jetën e tyre jashtë, pushimet e gjithashtu edhe për dasmën.

Megjithatë, pritet të shihet në vazhdim se si do të shkojë marrëdhënia e tyre, nëse është e vërtetë apo jo.

Video:


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu