Nuk vuan nga asnjë sëmundje e pashërueshme, moderatori i njohur Top Channel shpërthen ndaj Luiz Ejllit

Puntata e djeshme e Big Brother VIP i ka shokuar të gjithë. Opinioni publik është ndarë në pro dhe kundër Luizit. Balerini dhe moderatori i Top Channel, Graciano Tagani bën pjesë te këta të fundit.

Balerini ka publikuar në rrjete sociale një foto të Luizit, duke thënë se ai duhet të dalë jashtë shtëpisë.

Kisha vendosur mos të shkruaja kurrë për banorët sepse nuk është e lehtë të jesh aty brenda për të gjithë, po sot nuk mundem. Dil përjashta, turp”, ka shkruar ai.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu