‘O plakë e stazhionuar, shtrigë e çmendur’! Degradon debati mes Rikes dhe Eglës në Big Brother

Rike Roçi ka debatuar ashpër mbrëmë (e hënë) në Big Brother VIP Albania 3 me Egla Cenon.

Kjo pasi Rikes i erdhi inati duke thënë se shkon i mbush me llafe dhe i thotë fjalë për të vajzave me të cilat rri brenda, e në këtë rast Vesës. Debati i tyre ka agravuar, sa edhe kanë folur me tone të larta, duke kaluar edhe në ofendime. “Plakë, shtrigë, plakë e stazhonuar, e çmendur”, kanë qenë fjalët e Roçit drejtuar aktores.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu