“O trime me fletë”, momenti epik kur Bes Kallaku tremb Xhensilën

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku janë një ndër çiftet më të dashur nga publiku. Ata janë shumë aktiv në rrjetet sociale, ku nuk mungon humori i aktorit, që i bën të gjithë të qeshin.

Mirëpo, Xhensila është ajo që bie gjithmonë pre e rrengjeve të tij. Së fundmi, Besi ia ka bërë gjakun ujë këngëtares, e cila është trembur.

Xhensila ka qenë duke folur në telefon në oborrin e shtëpisë dhe Besi e ka trembur. Teksa ka shpërndarë videon në Instagram, Besi ka shkruar: “Xhensila, o trime me fletë”.

Kujtojmë që muaji korrik është shumë i bekuar për çiftin, pasi më datën 12 ata u bekuan me vajzën Ajka, e cili këtë vit mbushi 4 vjeçe.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu