Ofendoi shqiptarët e Kosovës, reagon Bledi Mane: Jam i lumtur që provokova, mora 320 kërcënime nga 320 të kequshqyer

Gazetari Bledi Mane ka reaguar mbi një deklaratë publike të bërë mbrëmjen e djeshme mbi shqiptarët e Kosovës.

Ai tha se pavarësisht se Kosova është pjesë e jona, nuk të ofron asgjë. Për më tepër tha se nuk përdorin as vajin e ullirit dhe kanë mbetur tek pleskavicat.

Reagimet mbi këtë deklaratë të Manes kanë qenë të ashpra teksa ai vetë ka rrëfyer se ka marrë kërcënime për jetën.

“Unë thashë që është e vërtetë që Kosova nuk ka kulinari të mirë pasi nuk përdor vajin e ullirit, por nuk prisja që të bëhej virale për 24 orë përtej kufijve. Si gazetar jam i lumtur që provokova një debat kulinarie. Kam marrë 329 kërcënime nga 320 kërcënues që nuk dinë të gatuajnë, të kequshqyer meqë pashë edhe fotot e tyre të profileve”-ka shtuar ai.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu