Olta e shpall pa filluar mirë loja: Big Brother do e fitoj unë

Olta Gixhari e ka shfaqur gapur bindjen se ajo do të fitojë këtë edicion të Big brother Vip Albania. Duke folur me një nga konkurrentët e tjerë, Bjordin, i cili po e përjeton për herë të dytë këtë eksperiencë

Olta e tha hapur se e sheh veten të triumfojë, kur është ende fillimi i spektaklit dhe nuk dihet si do të shkojë loja.

“Zemër nuk llogaritet finalja, unë do fitoj”, i tha ajo Bjordit.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu