Olta në lot, Luizi: Nuk është gjynah, nëse s’duron çohu ik

Luizi e ka quajtur aktrim situatën që ndodhi sot me Oltën. Kjo e fundit u pa në një cep të shtëpisë duke qarë me ngashërim e duke u shprehur se ka bërë gabim që ka hyrë në BB pasi po keqkuptohet. Valbona dhe Maestro i kanë qëndruar pranë dhe Kristi u shpreh se i vjen gjynah.

Luizi nga ana tjetër tha se nuk i ka ardhur aspak keq për të pasi sipas tij ajo e pati vetë fajin.

Kristi: Hë se gjynah!

Luizi: Kush është gjynah? Akoma vazhdoni ju seriozisht e keni?

Kristi: Po ti nuk ndjen asgjë kur sheh një femër duke qarë?

Luizi: Arsyeja pse qan?

Kristi: Arsyen e di ajo. Është e zhgënjyer.

Luizi: Këtu kemi ardhur me sfiduar veten. Nëse qurravitesh, çohu ik! Të gjithë kemi lënë një jetë jashtë. Nëse nuk duron, ik. Ajo është aktore. Kam të drejtë ta shoh ashtu. Kush ja ka fajin që thotë më shtyu dhe del me video me fakte që s’e ka shtyrë. I thanë që gënjen dhe u prek. E vrau vetë veten apo e vrau Zhaku? Vrau veten. Ja bëri vetes. Është gënjeshtare, të gënjen sy për sy.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu