Orhan Murtezani nga Alternativa, ministër për Integrime?

Burime brenda partisë Alternativa bëjnë të ditur për TV21 se Orhan Murtezani do të jetë propozim nga Alternativa për ministër për Integrime në qeverinë e re.

Qeveria e re pritet të formohet javën e ardhshme mes koalicionit “Maqedonia Jote” udhëhequr nga VMRO-DPMNE-ja, VLEN dhe ZNAM e Maksim Dimitrievskit.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu