Pajtohen Dalina Buzi dhe Megi Pojani, përqafohen live në emision pas ndarjes së bujshme (VIDEO)

Dalina Buzi, skenaristja e serialit më të suksesshëm shqiptar në youtube, ‘Hostel by Anabel’, si bashkëmoderatore në ‘Goca dhe Gra’ kishte të ftuar Megi Pojanin.

Në emision Fatma potencoi se Megi dhe Dalina pas përfundimit të raportit të punës ndalimit të serialit në mes takoeshin për herë të parë bashkë.

Pas pyetjeve të shumta, vënies në siklet të të dyja palëve, vajzat u ‘pajtuan’, u bënë follow live në instagram, madje dhe u përqafuan live në emision.’./Lajme.al

VIDEO:


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu