Pas aksidentit të burrit te saj, Shkurte Fejza ka dy fjalë për të

Këngëtarja Shkurte Fejza dhe familja e saj kanë përjetuar një nga ngjarjet më të dhimbshme gjatë këtyre ditëve.

Aksidenti që e la të lënduar të shoqin, ishte tronditje për familjen, por edhe publikun.

E, megjithatë, sado e dhimbshme, këngëtarja ka vendosur që këtë ngjarje të trishtë ta lë në të kaluaren.

Sot, i shoqi feston ditëlindjen dhe këngëtarja ka vendosur ta uroj me fjalët më të bukura./kosovarja

FOTO


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu