Pas gjithë thashethemeve për të, reagon Bora: Kjo është jeta ime e vërtetë (VIDEO)

Bora Zemani prej kohësh mbetet figura më e komentuar e mediave rozë. Në mesin e një sërë lajmesh dhe spekulimesh për të, Bora Zemani ka publikuar një video emocionuese që ka të bëjë me djalin e saj, Arborin. Moderatorja ka uruar të birin për 1 Qershor me një video, në të cilën ka mbledhur momentet më të bukura me të.

“Jeta ime e vërtetë! Ajo pjesa e bukur që më mbush shpirtin plot! Gëzuar i vogli im i madh sa bota! Gëzuar 1 qershorin kalamaja!”, ka shkruar moderatorja duke treguar se kjo është jeta e saj e vërtetë dhe pjesa më e rëndësishme që i përmbush shpirtin.

VIDEO:


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu