Pas ndarjen nga Donaldi, Trixa lidhet me ish-konkurentin e Përputhen? Komenti që zgjoi dyshime

Një çift i ri thuhet po krijohet në showbizin shqiptar. Bëhet fjalë për këngëtaren, Beatrix Ramosaj dhe ish-konkurentin e Përputhen Andi Artani. Gjithçka nisi kur i fundit u shpreh gjatë një interviste se ka simpati për këngëtaren, pasi dhe janë nga i njëjti vend.

Ndërkohë, së fundmi, Beatrix i është përgjigjur Andit, teksa i ka komentuar në një foto ku vihet re trupi i tij me muskuj.

I Dukagjinit mo”, i ka shkruar ajo, ndërsa ai ia ka kthyer: “A është kaq e dukshme huh? Haha”.

Kaq ka mjaftuar që në rrjet të nisin thashethemet se mes dyshes po lind diçka. Megjithatë, nuk na mbetet veçse të presim për një konfirmim.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu