“Pasha Allahun je femna ma e fortë në botë”, Sara publikon mesazhet me Bardhin

Modelja Sara Gjordeni dhe këngëtari, Bardhi po shijojnë lidhjen e tyre të dashurisë në maksimum.

Së fundmi, Sara ka publikuar në rrjetet sociale mesazhet me Bardhin, ku ai shprehet se ajo është femra më e fortë në botë.

“Pasha Allahun e madh je femna ma e fort nbot qe kam njoft, po tzej be Kuran e ca te dush. Skam pa ma te fort se ti kurr”.

“Diva je ti, zonje je ti, shembull je ti”, kanë qenë mesazhet e këngëtarit drejtuar modeles.

“Fjalët e vetme që kanë rëndësi” ka shkruar banorja e BBVA3, sipër bisedave të publikuara.

Lidhja e tyre filloj në BBVA3, ata së shpejti do të bëhen edhe prindër, pasi që Sara është në pritje të ëmbël.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu