‘Për të vënë duart në kokë’ Shifrat e pabesueshme, ja sa milionë paguhen VIP-at për çdo postim

Të ardhurat e yjeve të Hollivudit, sportit dhe televizionit amerikan nuk vijnë vetëm nga profesionet që ata bëjnë. Mediat sociale dhe reklamat janë kthyer në një burim të ardhurash.

Nga personazhi televiziv Kim Kardashian tek ylli i futbollit botëror Cristiano Ronaldo, shikoni listën e milionave që paguhen personazhet e famshëm në Instagram.

Kendall Jenner
237 milionë ndjekës në Instagram në 2022 – 1.2 milionë dollarë për postim

Neymar Jr.
174 milionë ndjekës në Instagram në 2022 – 945,000 dollarë për postim

LeBron James
121 milion ndjekës në Instagram në 2022 – 657,000 dollarë për postim

Kylie Jenner
338 milionë ndjekës në Instagram në 2022 – 1.8 milionë dollarë për postim

Kim Kardashian
311 milionë ndjekës në Instagram në 2022 – 1.6 milionë dollarë për postim

Lionel Messi
327 milionë ndjekës në Instagram në 2022 – 1.7 milionë dollarë për postim

Selena Gomez
320 milionë ndjekës në Instagram deri në vitin 2022 – 1.7 milionë dollarë për postim

David Beckham
73 milionë ndjekës në Instagram në 2022 – 397,000 dollarë për postim

Beyoncé
256 milionë ndjekës në Instagram në 2022 – 1.3 milionë dollarë për postim

Cristiano Ronaldo
442 milionë ndjekës në Instagram në 2022 – 2.3 milionë dollarë për postim

Dwayne Johnson
315 milion ndjekës në Instagram në 2022 – 1.7 milion dollarë për postim

Ariana Grande
311 milionë ndjekës në Instagram në 2022 – 1.6 milionë dollarë për postim

Ronaldinho
66.3 milionë ndjekës në Instagram në 2022 – 360,000 dollarë për postim


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu