Përleshje masive në një autostradë në Mal të Zi (VIDEO)

Mediat malazeze kanë publikuar pamje nga një rrahje masive në një autostradë në Mal të Zi, respektivisht pranë pikës pagesore pranë Mateshevës. Në video shihen disa djem të cilët kanë ndaluar veturat në rrugë ku edhe janë përleshur.

Mediat malazeze raportojnë se policia po punon për gjetjen e pjesëmarrësve në përleshjen fizike, përmes regjistrimeve dhe targave.

VIDEO:


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu