Përmbytje në Ulqin

Reshjet e dendura të shiut kanë përfshirë edhe Ulqinin në Mal të Zi, duke shkaktuar përmbytje.

Pamje nga atje ka publikuar TV “Teuta”, ku shihet sasi e madhe e ujit në qytetin e Ulqinit dhe në “Plazhën e Vogël”.

Që nga dje edhe Kosova dhe Shqipëria po përballet me reshje të shumta të shiut, meteorologët kanë parashikuar edhe përmbytje në disa komuna.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu