Përse varësja e Fahriye Evcen tërhoqi vëmendjen e të gjithëve? (FOTO)

Fahriye Evcen dhe Burak Ozcivit u bënë prindër për herë të parë më 13 prill. Një vogëlush i shëndëtshëm erdhi në jetë, emri i të cilit është vendosur Karan.

Ditën e djeshme aktorja ka vajtur në spital për një kontroll por paparacët nuk kanë nguruar ta fotografojnë.

Ajo që ka tërhequr më shumë vëmendjen e tyre ka qenë varësja në të cilën ishte i shkruar emri i bebit të porsalindur.

FOTO:

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu