“Po në ‘Big Brother’ kush hëngri dhe piu për 3 muaj?”, pyetja që vendosi në siklet Sarah Berishën

Sarah Berisha dhe Dhori kanë një komunikim plot batuta me njëri-tjetrin në spektaklin e humorit “Kosherja”.

Këtë të dielë ata kanë pirë një kafe bashkë dhe kanë shkëmbyer biseda. Ndër të tjera, Dhori e ka pyetur moderatoren nëse i ka rënë ndonjëherë qylit në jetën.

Padyshim përgjigja e saj ishte “Jo”, por Dhori nuk e la me kaq.

“Po në ‘Big Brother’ kush hëngri dhe piu për tre muaj?”, e pyeti ai, duke bërë Sarën të mos mbajë të qeshurat.

 


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu