Poeti i njohur shqiptar habit rrjetin, pretendon se Luizi po e imiton në shtëpinë e “Big Brother”

Nuk është çudi që të gjithë, absolutisht të gjithë, e kanë nga një mendim për Luiz Ejllin dhe lojën e tij në “Big Brother”. Disa e japin mendimin se janë të afërt me këngëtarin, të tjerë se e njohin, disa të tjerë thjesht për të “përfituar” nga momenti tij i lavdisë, pastaj është edhe Agim Doçi që nuk i përket asnjërit prej grupimeve, por e ka diçka për ta thënë, krejt ndryshe nga të tjerët.

Kështu, në emisionin “Impact”, autori i disa këngëve, u pyet ndër të tjera edhe nëse ka njohje me Ejllin, ndoshta për shkak të origjinës apo background-it artistik dhe më çfarë fjalësh do ta përshkruante atë. Fillimisht Doçi nisi të flasë për shtresat e tyre të familjes dhe më pas del në temë duke treguar se e njeh që fëmijë dhe gjatë rritjes së tij. Po ashtu poeti mendon se Luizi po e imiton sjelljen e Doçit në shtëpinë e “Big Brother”.

“Ka arritur deri aty sa në të gjitha veprimet, komportimet, përpiqet të imitojë Agim Doçin. Unë jam i paimitueshëm. Më imiton në çdo gjë”- shprehet Doçi, ndërsa më pas e saktëson mendimin duke thënë se në fakt Ejlli “ka komportimet e tij”, pra pak a shumë përpiqet ta imitojë, por nuk e arrin. Kjo sipas Doçit vjen sepse kanë “bagazhe të ndryshme”.

Pra, Agim Doçi duhet të futet në “BBV” dhe të nxjerrim përfundimet.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu