Princi Charles flet publikisht pasi u infektua me koronavirus: Ishte e çuditshme (VIDEO)

Princi i Uellsit tani nuk është më në izolim, pas diagnostikimit të tij me koronavirus. Princi Charles kaloi 7 ditë i mbyllur në Skoci pasi rezultoi pozitive me koronavirusin dhe shfaqi simptoma të lehta.

Por ditën e sotme ai ka publikuar një video ku shpjegon si u ndje gjatë eksperiencës.

Sipas tij koronavirusi ishte një eksperiencë e keqe, stresuese dhe e çuditshme.

Video:

data-full-width-responsive="true">

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu