Pse u bë virale fotoja e fundit e Messit? Ajo është e lidhur me CR7

Lionel Messi kalon kohë me familjen në Alpe, ndan foto nga pushimet e tij dhe në njërën prej tyre fansat tërhoqën vëmendjen me gjestin e djalit të Leos, Ciro.

1-0? Çfarë do të thotë gishti i djalit të Messit?

Një përdorues i Twitter spekulloi:

💭 Drax në (Twitter) shkroi: “Messi ka një Kupë Bote dhe Ronaldo ka zero”-shkruan ai.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu