Publikohet projekti i ri nga Burim Bekaj: ‘M’lujte krejt’ (VIDEO)

Këngëtari i mirënjohur tashmë me këngët e tij i cili është nga Kosova por jeton dhe vepron në Zvicër, Burim Bekaj i cili shpesh sjell projekte që i përshtaten çdo moshe dhe mund të dëgjohen çdokund dhe në çdo vend po edhe stinë, shkruan InfoShqip.com

Burim Bekaj para disa ditësh ka sjellë projektin e tij më të ri plot ritëm vere të titulluar,’M’lujte krejt’ cilit projekt i ka bashkangjitur edhe videoklip i cili sjell ngjyrat verore.

Për tekstin dhe muzikën është përkujdesur Besnik Zikolli, e për videoklipin është përkujdesur Loni ndërsa për publikimin e saj në rrjetin YouTube është kujdesur Baresha Network.

Kënga është pëlqyer mjaft shumë dhe për disa ditë veqse ka arritur shifra të larta dhe po dëgjohet gjithandej e vallëzohet poashtu pasi muzika ka një ritëm të lartë, e juve ju ngelet ta dëgjoni më poshtë./InfoShqip.com

VIDEO:


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu