Qoku: BDI dëboi mbi 500 mijë shqiptarë

Deputeti nga radhët e VLEN ka adresuar kritika ndaj BDI dhe regjimit të kaluar.

“Korrupsioni madhor, nepotizmi masiv, pasurimi i shpejtë i ministrave dhe politikanëve të regjimit të kaluar, dëbimi i mbi 500 mijë shqiptarëve në këto 20 vitet e fundit, nuk mund të mbulohet thjesht me muhabete që i bëjnë tregtarët e flamujve të po atij regjimi”, është shprehur Qoku. /INA/


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu