Rama, zgjidhje te Erdogan dhe për Corona-n në spitale: “Lasgushi” po ngarkohet në Stamboll

Edhe këtë herë, në luftë me Corona-n, Rama ka zgjedhur zgjidhje te Erdogan. Duke mos e fshehur as faktin se në rastin më ekstrem, do jetë Turqia ajo që mbajë ekonomikisht Shqipërinë, kreu i qeverisë shqiptari publikoi faktin se prej andej po vijnë dhe pajisjet e nevojshme mjekësore të luftës me virusin famëkeq.

“‘Lasgushi’ në këtë çast duke u ngarkuar në Stamboll me armë për mbrojtjen e jetës së pacientëve dhe mjekëve tanë”, shkruan Rama, duke e shoqëruar lajmin dhe me foto.

data-full-width-responsive="true">

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu