Reperi i njohur shqiptar zyrtarizon lidhjen e dashurisë, prezanton për herë të parë partneren

Buta është një nga reperët më të talentuar shqiptar. Ai është shumë aktiv në rrjetet sociale, ku ndan detaje nga jeta profesionale dhe jo vetëm.

Përsa i përket jetës personale, ai ka tentuar që ta mbajë sa më të fshehtë, mirëpo sot ka prezantuar për herë të parë të dashurën e tij.

Buta ka postuar në rrjetin e tij social Instagram foto të ndryshme me partneren, ku duken mjaft të lumtur së bashku.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Buta (@bashbuta)


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu