Robin dhe Marigona Krasniqi bëhen prindër për herë të parë, mirëpresin një djalë

Boksieri i njohur Robin Krasniqi dhe modelja Marigona Krasniqi, janë bërë prindër për herë të parë. Robini dhe Marigona kanë mirëpritur në jetë një djalë.

Muaj më parë, çifti kurorëzoi dashurinë me një dasmë madhështore në Kosovë, duke zbuluar më pas edhe gjininë e fëmijës së tyre.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu