Ronaldo do të ketë të drejtë të ndryshojë trajner në Al Nasr

Cristiano Ronaldo do të ketë më shumë fuqi në Al Nasr. Sipas CBS Sports, sulmuesi do të mund të ndryshojë trajnerin nëse nuk i përshtatet ai aktuali.

Tani Al-Nasr po punon me Rudi Garcia, i cili më parë ka drejtuar Lyon dhe Marseille.

Një burim bëri shaka se Al-Nasr po përgatitej të bëhej Cristiano FC.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu