Ronaldo kërkon kuzhinier për rezidencën e tij në Portugali, kjo është paga e frikshme

Sulmuesi Cristiano Ronaldo ka probleme me stafin. Sulmuesi i Al-Nassr është duke kërkuar për një kuzhinier sushi për rezidencën e tij në rajonin portugez të Quinta da Marinha, sipas Daily Mail.

Ndërtimi i shtëpisë, e cila duhet të bëhet rezidenca kryesore e familjes së Ronaldos, është planifikuar të përfundojë në qershor dhe tashmë janë gjetur punëtorë për një sërë pozitash.

Pozicioni i shefit të sushit mbetet vakant, pavarësisht pagës (mbi 5100 euro) në muaj. Ronaldo dhe Georgina duan që kuzhinieri të jetë në gjendje të gatuajë pjata tradicionale portugeze, sushi dhe pjata të tjera nga vende të tjera.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu