Ronaldo: Ti bashkohesha Man United, vendimi më i mirë që kam marrë

Cristiano Ronaldo është i bindur se Manchester United është “vendimi më i mirë” që ai ka marrë.

Portugezi thotë se gjërat dolën për mirë dhe se ai shpreson të ndihmojë në udhëheqjen e Man United drejt trofeve.

Ky është vendimi më i mirë që kam marrë. Ishte koha e duhur,” tha Ronaldo në një intervistë për Telefoot.

Dua të bëj histori, të ndihmoj Mançesterin të ketë rezultate të mëdha dhe të fitojë trofe”, është shprehur ylli portugez.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu