Roza Lati feston sot ditëlindjen, sa vjeç bën moderatorja

Moderatorja e njohur, Roza Lati vajza e legjendës Rita Lati, feston sot ditëlindjen dhe mbush 34 vjeçe. Ajo është nga personazhet publike më me pak komplekse dhe kjo reflektohet në çdo deklaratë të saj.

Prej vitesh, Roza drejton emisionin “Why Not” dhe aty herë pas here nuk nguron të ndajë detaje nga jeta private.

Megjithatë, moderatorja është e rezervuar në disa raste.

Sa i përket, pamjes së jashtme, ajo është në super formë dhe tërheq gjithmonë vëmendje me linjat perfekte.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu